| Aktualności  | Nasza firma  | Menu  | Kontakt 

Obsługa placówek edukacyjnych ( stołówki szkolne )


Proponujemy Państwu indywidualną ofertę ukierunkowaną na żywienie dzieci.  Nasza firma ma doświadczenie w przygotowywaniu posiłków dla  dzieci dlatego też z pełną odpowiedzialnością zapraszamy do współpracy w zakresie profesjonalnego prowadzenia stołówek szkolnych.


..zobacz więcej   

Katering imprez firmowych


BAR CaterIng

Kraków
tel. 600 000 000
e-mail: 
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 10.30 - 17.00
..zobacz więcej   

Catering

Bar "CaterIng" zajmuje się również profesjonalnym cateringiem w zakresie dostarczania posiłków do przedszkoli i szkół. Proponujemy  możliwość ustalenia z góry tygodniowego menu.
Oferujemy dostawy posiłków profilaktycznych i regeneracyjnych. Proponujemy  smaczne i domowe zestawy obiadowe..zobacz więcej   Obsługa placówek edukacyjnych ( stołówki szkolne )

    Obsługa placówek edukacyjnych 

Proponujemy Państwu indywidualną ofertę ukierunkowaną na żywienie dzieci. Sami jesteśmy rodzicami i mamy świadomość, że przygotowanie odpowiedniego posiłku dla naszych pociech to nadrzędna sprawa. Dlatego z właściwą starannością  dbamy, aby nasze posiłki były zawsze świeże, smaczne i zdrowe. Nasza firma ma doświadczenie w przygotowywaniu posiłków dla  dzieci dlatego też z pełną odpowiedzialnością zapraszamy do współpracy w zakresie profesjonalnego prowadzenia stołówek szkolnych. Jesteśmy pewni, że staniemy się odpowiednim partnerem zapewniającym właściwy sposób żywienia. Mając na uwadze Państwa komfort wszelkie sprawy dotyczące współpracy oraz indywidualnych potrzeb, uzgadniać będziemy w dogodnym dla Państwa miejscu i terminie.

odwiedzin - 296180        Posiłki na wynos, katering imprez, bar restauracja | mapa strony | © 2005-2015 |