| Aktualności  | Nasza firma  | Menu  | Kontakt 

Obsługa placówek edukacyjnych ( stołówki szkolne )


Proponujemy Państwu indywidualną ofertę ukierunkowaną na żywienie dzieci.  Nasza firma ma doświadczenie w przygotowywaniu posiłków dla  dzieci dlatego też z pełną odpowiedzialnością zapraszamy do współpracy w zakresie profesjonalnego prowadzenia stołówek szkolnych.


..zobacz więcej   

Katering imprez firmowych


BAR CaterIng

Kraków
tel. 600 000 000
e-mail: 
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 10.30 - 17.00
..zobacz więcej   

Catering

Bar "CaterIng" zajmuje się również profesjonalnym cateringiem w zakresie dostarczania posiłków do przedszkoli i szkół. Proponujemy  możliwość ustalenia z góry tygodniowego menu.
Oferujemy dostawy posiłków profilaktycznych i regeneracyjnych. Proponujemy  smaczne i domowe zestawy obiadowe..zobacz więcej   Catering
Oferta dla firm

Oferujemy dostawy posiłków profilaktycznych i regeneracyjnych. Proponujemy  smaczne i domowe zestawy obiadowe, doskonałe w czasie przerwy w pracy catering w rzeszowie. Dla firm, które organizują spotkania biznesowe proponujemy szeroki wybór tartinek oraz kanapek dekoracyjnych.  Cena uzależniona jest od wielkości złożonego zamówienia, ustalana jest indywidualnie.


Oferta dla szkół i przedszkoli

Bar "CaterIng" zajmuje się również profesjonalnym cateringiem w zakresie dostarczania posiłków do przedszkoli i szkół. Nasze menu dostosowane jest do  potrzeb grup wiekowych. Proponujemy  możliwość ustalenia z góry tygodniowego menu. Realizujemy również zamówienia  na konkretny dzień. Ceny posiłków, kalkulowane są indywidualnie. Koszty zależne od wielkości zamówienia. Niektóre posiłki możemy dostarczać na zimno (do podgrzania na miejscu - pierogi). Posiłki dostarczamy w specjalnych termosach na płyny  oraz  żywność, a także w pojemnikach zbiorczych typu GN.
odwiedzin - 296186        Posiłki na wynos, katering imprez, bar restauracja | mapa strony | © 2005-2015 |